Tehotenské FOTENIE

Deväť mesiacov čakáme na nového človiečika, ktorého sme nikdy nevideli a od prvej chvíle ho bezpodmienečne milujeme. Zvečním vaše čakanie na dieťatko, aby ste si s láskou pripomenuli toto čarovné obdobie. Tehotenské fotenie je perfektný spôsob ako si zvečniť spomienky na tehotenstvo.

Tehotenstvo je významným obdobím v živote každého rodiča, preto je krásne vytvoriť si na tento čas spomienky. Tehotenské fotenie je jedno z mojich obľúbených. Každé jedno fotenie s budúcou mamičkou je výnimočné a ja sa vždy teším, keď si na svoje tehotenské fotky vyberiete práve mňa. 

Na tehotenské fotenie sa nemusíte špeciálne pripravovať. Samozrejme, dostaneme odo mňa tipy na fotenie, aby ste sa vedeli pripraviť a aby vznikli krásne tehotenské fotky. Tie vám doručím v darčekovom balení, pretože mi záleží na tom, aby ste mali zážitok z rozbaľovania vašich fotiek. Najväčšia radosť je pre mňa, keď vidím na vašich sociálnych sieťach, že máte fotky odo mňa na stene alebo na poličke v rámčeku.  Tehotenské fotky môžeme fotiť v prírode, u vás doma alebo kdekoľvek, kde sa dohodneme.

Tehotenské fotenie si môžete objednať cez email, Instagram alebo Facebook, stačí ma len kontaktovať a dohodneme detaily fotenia. Môj cenník pre tehotenské fotky nájdete nižšie a ako tip vám sem dávam článok o tom, ako sa pripraviť na tehotenské fotenie

Tehotenské fotenie CENNÍK

Tehotenské fotenie MINI

30 minút fotenia

6 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 12 fotografií)

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 49€

Tehotenské fotenie MEDIUM

60 minút fotenia

12 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 24 digitálnych fotografií)

12 tlačených fotografií 10×15 cm

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 89€

Tehotenské fotenie MAXI

90 minút fotenia

24 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 48 digitálnych fotografií)

24 tlačených fotografií 10×15 cm

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 149€

Tehotenské fotky
Tehotenské fotenie
Fotograf pre tehotenské fotky.