Párové fotenie

Buďte šťastní pre každý spoločný moment v živote. A ja sa postarám o to, aby ste si tie krásne momenty mohli pripomenúť fotografiou. Párové fotenie je perfektný darček pre partnera alebo si ho môžete objednať aj spoločne, aby ste zvečnili spomienky na krásne časy, na ktoré budete spomínať o niekoľko rokov.

Tento fotobalíček je pre dve osoby. Môžete si ho zvoliť, ak sa chcete odfotiť s partnerom, ale aj s kamarátkou, s mamou, s dedkom, či s hocikým, kto je vám blízky.

Párové fotenie je už podľa názvu určené pre pár, objednávajú si ho prevažne manželia alebo partneri, ale aj súrodenci. Môžete ho aj radovať svojim blízkym ako darček, napríklad to môže byť poukážka na fotenie k 20. výročiu svadby vašich rodičov… alebo čokoľvek iné.

Vaše párové fotenie môže prebiehať v prírode, u nás doma alebo aj meste, napr. na námestí s fontánou alebo v reštaurácii, kde budeme fotiť vaše rande. Vytvoríme tak krásnu atmosféru na vaše rande fotky. Na spoločné fotenie sa môžete aj vopred pripraviť, že si premyslíte aké fotky by ste chceli a poviete mi o svojich predstavách. Ja mám, samozrejme, v zálohe perfektné pózy na fotenie pre páry, ktoré si môžete pozrieť aj na mojom instagrame a facebooku, ale veľmi ochotne s vami nafotím aj vaše vlastné pózičky, ktoré by ste sami chceli. Určite vám poradím aj ako sa zladiť na párové fotenie, prípadne aké rekvizity si priniesť na vaše rande fotenie, a ak sa už neviete dočkať fotenia s partnerom, môžete si prečítať aj moje tipy na párové fotenie na mojom blogu.

Párové fotenie si môžete objednať cez email, instagram alebo facebook v správe. Teším sa na vás!

Párové fotenie CENNÍK

Párové fotenie MINI

30 minút fotenia

6 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 12 fotografií)

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 49€

Párové fotenie MEDIUM

60 minút fotenia

12 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 24 digitálnych fotografií)

12 tlačených fotografií 10×15 cm

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 89€

Párové fotenie MAXI

90 minút fotenia

24 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 48 digitálnych fotografií)

24 tlačených fotografií 10×15 cm

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 149€

Fotograf na párové fotky z Banskej Bystrice
Magnólia.
couples fotenie, párové fotenie, fotenie páru
prove fotenie, fotenie páru, rande fotenie, zásnuby fotenie