Rodinné FOTENIE

Kde je rodina, tam je láska. Využite čas s rodinou a vytvorte si spoločné spomienky. Nechajte ma fotoaparátom zachytiť vaše chvíle s deťmi, so starými rodičmi alebo s priateľmi. Rodinné fotenie je perfektný spôsob ako si uchovať spomienky.

Fotenie je primárne určené pre rodiny s deťmi, so starými rodičmi alebo pre skupinu kamarátov. Maximálny počet osôb je 5. Pokiaľ máte záujem o fotenie pre viac osôb, pozrite si, prosím, sekciu ŠPECIÁLNE UDALOSTI.

Rodinné fotenie môže byť samo o sebe skvelým zážitkom ako stráviť čas s rodinou. Môžeme spolu vyraziť do prírody a nafotiť vaše rodinné fotky v prírode, môžeme z toho urobiť rodinný piknik alebo sa len tak hrať na lúke. Čím viac aktivít, tým lepšie rodinné fotky vzniknú. Ako rodinná fotografka vám môžem odporučiť aj fotenie v meste, v parku, alebo aj u vás doma. Fotenie rodiny doma je pre všetkých veľmi pohodlným a príjemným riešením. Deti sa cítia spokojne a bezpečne a rodičia sa tiež vedia lepšie uvoľniť pred objektívom. Vaše rodinné fotografovanie tak môže prebiehať úplne hladko. Usmiate tváričky vašich detí rozžiaria vaše spomienky, keď si budete pozerať svoje fotky. Okrem štandardného fotenie si môžete zvoliť aj jesenné rodinné fotenie alebo vianočné rodinné fotenie, ktoré tiež môže prebiehať aj u vás doma alebo vonku, kde sa môžete hrať na jeseň s farebnými listami a v zime zas so snehom. Vaše fotky tak získajú autenticitu, ktorá je dôležitá pre mňa samu. Nezabúdajte, že na vianočné rodinné foto sa treba objednať už v septembri, aby sme to všetko stihli pekne v predstihu. Z vašich vianočných fotiek vám na želanie vyrobím aj pohľadnice, ktoré môžete posielať svojej rodine a známym. 

Ak rodinné fotenie so mnou sa nemusíte špeciálne pripravovať, o všetkom si samozrejme vopred povieme. Môžete si prečítať moje tipy o tom, ako sa zladiť na rodinné fotenie alebo ako sa pripraviť na rodinné fotenie.

Rodinné fotenie CENNÍK

Rodinné fotenie MINI

30 minút fotenia

6 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 12 fotografií)

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 59€

Rodinné fotenie MEDIUM

60 minút fotenia

12 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 24 fotografií)

12 tlačených fotografií 10×15 cm

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 119€

Rodinné fotenie MAXI

90 minút fotenia

24 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 48 fotografií)

24 tlačených fotografií 10×15 cm

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 179€

Rodinné fotenie v prírode
Fotografovanie detí.
Rodinné fotenie
Fotenie bábätiek v Banskej Bystrici
Rodinná fotografka z BB Mariana Valová
Fotografovanie detí s rodičmi v prírode