FOTOGRAFOVANIE DETÍ

Každý moment v živote dieťaťa je jedinečný – od prvého úsmevu, prvých krôčikov až po školské vystúpenia. Sú to kratučké momenty, ktoré si pamätáme celý život. Môžeme ich však zvečniť vo fotografiách, aby sme si ich kedykoľvek mohli pripomenúť. Fotenie detí je výborná možnosť ako si ponechať spomienky živé, preto si môžete vybrať z mojej ponuky.

Viem, že každé jedno dieťa je unikátne, potrebuje iný prístup, čas na adaptáciu v novom prostredí. Preto máte možnosť objednať si fotografovanie detí u vás doma, kam za vami rada prídem (Okolie Banskej bystrice alebo Levíc). Fotenie detí trvá približne 1-2 hodinky, v závislosti od toho, ako vaše detičky spolupracujú. Niektoré sa na začiatku hanbia, preto trpezlivo čakám, kým sa trošku skamarátime a až potom začneme fotiť, takže je dobré vyhradiť si na fotenie napríklad celé popoludnie, keď sa dieťa zobudí z poobedného spánku.

Fotenie detí a novorodenecké newborn fotenie CENNÍK

Fotenie detí MINI

Novorodenecké fotenie MINI

30 minút fotenia

6 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 12 fotografií)

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 49€

Fotenie detí MEDIUM

60 minút fotenia

12 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 24 digitálnych fotografií)

12 tlačených fotografií 10×15 cm

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 89€

Fotenie detí MEDIUM

90 minút fotenia

24 retušovaných digitálnych fotografií (každá fotografia vo farebnom aj čiernobielom prevedení, takže dostanete až 48 digitálnych fotografií)

24 tlačených fotografií 10×15 cm

3x tlačená personalizovaná koláž z 9 fotografií

Personalizovaný darček pre dieťatko v prípade novorodeneckého fotenia

Darčekové balenie

Dodanie do 4 týždňov

Každá ďalšia upravená fotografia +7€

Cena 149€